| pasarela a întrebat:

Am si eu despre site-ul Neobux. Spuneti-mi si mie va rog cum fac sa adaug referali.

5 răspunsuri:
| allynutsa a răspuns:

Dai clic pe numele contului tau.si, indreapta, scris cu verde iti arata scris "referrals". Dai clic acolo si iti alegi pack-ul care il vrei:*

| pasarela explică (pentru allynutsa):

Am inteles.inca o intrebare.de ce spun ei ca ofera pe fiecare click 0.01 cand de fapt ei acorda 0.001?

| allynutsa a răspuns (pentru pasarela):

Nu cred ca acorda 0.001. De fapt, fiecare refil iti da, la fiecare click al lui 0.005. El avand 4 click-uri.de unde iti vine si tie.ar trebui sa primesti 0.02 de la fiecare pe zi.acum depinde cum ai noroc sa-ti dea click.

| pasarela explică (pentru allynutsa):

Pai deocamdata nu am referali.sunt la inceput

| allynutsa a răspuns (pentru pasarela):

Pai depinde cum ai noroc sa-ti dea refilii click cand ti-i cumperi.dar in mare.primesti 0.02 de refil/ zi.