| faimosul28 a întrebat:

Stiati ca tot fierul vechi rezultat de la instalatiile vechi din petrobrazi se duce in austria? ce parere aveti?

4 răspunsuri:
cristian
| cristian a răspuns:

Daca romanii sunt delasatori este mai bine sa mearga in Austria decat sa rugineasca pe camp.

| hugin a răspuns:

Inca o teapa data statului roman. Petrobrazi nu a fost vanduta pe 1 Euro? Investitori care cumpara pe nimic milioane de Euroi. He he ce noroc au unii sad

April
| April a răspuns:

Treaba nemteasca, deh! ...si nepasare romaneasca... M-am nimerit in Bucuresti, in piata universitatii cand au intrat muncitorii de la IMGB strigand:"Noi muncim, noi nu gandim!"... uite unde ne duce lipsa gandirii...

| mioara a răspuns:

Asta e