| shippuden a întrebat:

Ce parere aveti ca Austria a castigat eurovisionul anul asta? Merita?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie mi se pare ca piesa a fost destul de buna si a cantat frumos, acum poate unii considera ca n a meritat pentru ca a avut infatisarea,, dubla", dar nu asta conteaza ci interpretarea melodiei...
cred ca a meritat

2 răspunsuri:
| sublime89 a răspuns:

Piesa n-a fost rea, dar nu stiu daca ar fi meritat sa si castige. Poate un top 5 ar fi fost mai potrivit. Oamenii au votat mai mult imaginea decat piesa.

| mODIN a răspuns:

Eu sunt de parere ca lumea a votat-o numai pentru ca seamana cu Iisus. Piesa a fost okay dar nu merita sa castige.