| mihai2092 a întrebat:

Stiati ca vantul care va zboara cel mai bine banii este Sorin Ovidiu Vantu?

2 răspunsuri:
| alessia5158 a răspuns:

Daca spuneai asta pe vremea cat a functionat FNI, patronat de SOV, probabil ca zicerea ta ar mai fi avut un impact! Acum nu-i vad rostul! --- poate, doar, ca un banc!

| georgesur a răspuns:

Eu cred ca la ora actuala cel mai bine ne "zboara"banii FORTA PORTOCALIE. Daca SOV-ul ii "zbura" la prosti("Dormi linistit ca FNI vegheaza pentru tine!"), semidoctii portocalii fura pe fata, saracind si popor si tara.