| Ana_6561 a întrebat:

Stie cineva alt mod de a face bani in afara de http://www.cashium.net/? rid=sugarcube (pentru cei care nu stiu, iti faci cont dai clickuri pe reclame si faci bani)? pls alte siteuri.

8 răspunsuri:
GânduriAlbe
| GânduriAlbe a răspuns:

Nu exista siteuri minune pe care faci bani.Cu ideea asta ar trebui sa pornesti din start.Nici pe siteul de care spui tu bani reali nu ai sa "faci". Gandeste-te cum ar fi daca toate ar fi adevarate, oare cine ar mai si munci? Bafta!

| Drauzy a răspuns:

Si marmota sa uita la tv cum avea milioane... sigur oh go on

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://banisuplimentar.blogspot.com/

| pac2oo6 a răspuns:

Alt mod ar fi sa mergi la lucru, cel mai simplu.

Răspuns utilizator avertizat
| florinmangliu a răspuns:

Am si eu un site tot la fel dar cu multe reclame, majoritatea site-urilor TPC sunt cu putine reclame acesta e cu multe si sincer plateste, am scos 15 dolari de pe el si m-a platit in 4 zile http://www.redhot67bux.com/? ref=florinmangliu te ajut cu siteul daca te intereseaza