| Faye a întrebat:

Stie cineva ce inseamna: "In legatura cu acest produs si documentatia care-l insoteste, FIRMA X nu acorda niciun fel de garantie, explicit sau implicit, inclusiv, dar fara limitare, la garantii implicite de vandabilitate sau de oportunitate pentru un anumit scop. "

2 răspunsuri:
| Bєshka a răspuns:

Daca se strica acel lucru si il duci inapoi de undel-ai cumparat sa il schimbe pe altul nu schimba.

| agnessme a răspuns:

Daca nu ai gasit inca un job perfect.......mai ai o sansa! copiaza linkul http://adv.justbeenpaid.com/? r=rh2h7V6zGi&p=jssbooster14 poti simplu sa lucrezi de acasa, FREE time. nu trebuie sa stii calculator, decat sa tastezi! BAFTA! ASTA E SANSA TA! aici gasesti si multe alte raspunsuri