| Artys a întrebat:

Stie cineva cum pot sa imi fac pagina de Facebook mai cunoscuta, ma ocup cu decoratiuni interioare, aranjamente florale si am nevoie de foarte multa publicitate
https://www.facebook.com/StefaniaPaperFlowers/

3 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Facebook are o politica foarte agresiva de publicitate. Publicitatea la ei este edstul de ieftina, avand in vedere cat de multa vizibilitate au reclamele

| relian a răspuns:

Pune anuntu pe Facebook dar la rubrica marketplace, asa o sa vada f multa lume, vede tot Facebook daca cauta ce ai tu.

| elengogh a răspuns:

Poți sa-ti rogi cunoscuții sa dea share pe profilele lor de Facebook.
Poți sa mai faci giveaway-uri pentru a atrage mai multă lume (ex: "... Pentru a intra in concurs, like & share paginii noastre!")
De asemenea, promovarea oferită de Facebook mai e utila, dar e contra cost.
Sper ca ti-am fost de ajutor (: