| lăngătinemereu a întrebat:

Help! Cine stie cat costa telefonul Nokia-Asha201 si daca poti intra pe net cu el...
Funda si explicati cine are un telefon ca acesta si daca este bun ect detaliii

Funda si pentru asta dau si publicitate la o pagina de Facebook facebook meu este https://www.facebook.com/danieladaniela.iusca
id mess : dani_love_m3
FUNDA si publicitate la o pagina de facebook

Răspuns Câştigător
| LeganzaMoonwalker a răspuns:

Salut!
Preturi pentru un 201 NOU incep de la 225 Ron!
Preturi SH incep de la 150Ron - In stare buna.
NU, nu poti intra pe internet cu el! NU are 3G, si nici macar WLAN (Nu poti accesa un WiFi)
Pentru pretul lui (Foarte ieftin), eu spun ca merita! Dar daca ar fi banii mei, eu nu as sta 3 zile ca sa strang cei 225ron ca sa iau un telefon. Pentru ca nu o sa il suport, o sa il vand mai ieftin si o sa imi iau alt telefon. Cand imi iau un telefon nou, strang bani pana pot sa imi iau un telefon chiar bun. Daca scrii multe mesaje, poti incerca Asha302!
Sper ca te-am ajutat

| lăngătinemereu explică (pentru LeganzaMoonwalker):

Multumesc! Mie mi-a spus cineva ca poti intra pe net cu el ca are acolo internet pentru a intra are o colega si intra pe el... eu vreau pe unul alb

| LeganzaMoonwalker a răspuns (pentru lăngătinemereu):

Salut!
Pai..nu stiu! Daca tot 201 iti iei, succes!
Eu stiu ca nu are nici WiFi, nici 3G. poate stie colega ta un secret!
Dar..sigur pe alb? adica..stii tu..cocalarismul include telefoane albe!
funda la rasp. de mai sus?