| motanu a întrebat:

Stie cineva de ce otv si-a intrerupt emisia pe reteaua UPC? de cateva zile nu mai apare nimic pe post dar pe internet am vazut ca emite... chiar as dori sa ma lamuresc ca si asa telesport e in grila si nu mai exista ca post de televizune deci poate ne pune sa platim doua posturi tv care nu mai emit

2 răspunsuri:
| PetreConstanta a răspuns:

Otv este la upc eu am nu stiu de ce tu nu du-te la ei este de la tine bafta

| BRG a răspuns:

Salut poate ți le a dat doar la promoție cîteva luni.Iar acum dacă le vrei trebuie să plătești în plus la abonament, nu știu dacă așa este, dar s ar pute să fie, orice e posibil în romanica.