| flower a întrebat:

Stie cineva de unde pot cumpara 15000 tone fier beton cu pret sub 1.4 lei/kg?

7 răspunsuri:
| videoblog a răspuns:

Incearca a arabesque sau la mitliv - sunt firme mari de materiale de constructii.

| flower explică:

Am contract cu cei de la arabesque,,, dar preturile nu sunt de crizasad

| Ove a răspuns:

Uite aici poate iti este de ajutor: http://materialeconstruct.ro/......cat14.html

| a2 a răspuns:

15000 tone fier beton?:o:O:o:O asta e cam mult nu? oricum cred ca pentru asa o cantitate orice firma din domeniu ti-ar acorda o reducere.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Trimiteti-mi comanda dvs exacta pe mail si va dau un raspuns in cel mai scurt timp cu putinta: bob05088522@msn.com.
Cu stima, Bogdan.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru ce iti trebuie 15000 tone?

| ioana_1045 a răspuns:

Trimite o cerere de oferta pe adresa:georgemanole2004@yahoo.com
Initial pretul este de 1, 5 ron + TVA.