| anonim_4396 a întrebat:

Stie cineva limba franceza bine.Caut o persoana tanara care vorbeste bine franceza, locul de munca Paris.

Răspuns Câştigător
| Alle15 a răspuns:

Salut, je sais tres bien le francais! Mais malheureusement, je ne suis que 14 ans! Peut-etre plus de 6 ans? Ensuite, je pense que c'etait... Tu bientot, j'espere de trouver quelqu'un!

4 răspunsuri:
| Biencush a răspuns:

Ce oportunitatehee hee

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sunt multi romani in Franta care nu au loc de munca si cauta, asa ca selecteaza printre cei care sunt acolo de mai mult timp, aceia stiu si franceza, incearca la facultati si universitati

| ROmaniac a răspuns:

Da eu poate as-i putea sa te ajut!

| rony2829 a răspuns:

Buna ziua, sunt interesat de acest post, vorbesc Limba Franceza, am sosit in tara(Romania) de 3 luni, daca postul mai este de actualitate va rog sa ma contactati la 0727643344, Corin Bucur.