| Daysee a întrebat:

Peste 1 luna voi pleca la Paris si as vrea sa stiu daca acolo se vorbeste engleza.Stiu ca limba de baza este franceza, dar nu cunosc bine aceasta limba.

Răspuns Câştigător
| XDeiutzaX a răspuns:

Da se vorbeste aproape in toate tarile dar in paris cu siguranta! Sper ca te-am ajutat!

3 răspunsuri:
| diminutiv a răspuns:

Din moment ce limba engleza este considerata pe drept o limba internationala, tu ce crezi?

| spiderman a răspuns:

Normal ca se vorbeste si engleza dar se vorbeste mai mult asteca veche si latina contemporana funda te rog big grin

| wolfman22 a răspuns:

Normal...ca se vorbeste, doar engleza e baza! eu am fost si se vb engleza!