| benid a întrebat:

Stie cineva unde gasesc cele mai ieftine caiete studentesti? Am gasit cu 1, 2 lei 40 de file dar vreau cu mai multe file

Răspuns Câştigător
| muceacitalinda a răspuns:

Buna! stiu ca am raspuns mai tarziu, dar raspunsul meu poate sa iti fie folositor penttru urmatorii ani. clasificare: 1. caiet cu 48 file 2lei ( asa e la mine la tine poate fii intre 1. 50lei-2.00 lei ) 2. caiet cu 60 file 2.50 lei (la mine e 2.50 lei la tine poate fii nitre 2. 00lei si 2.50 lei ) 3. caiet cu 80 file 3.50 lei (la mine e 3.50 lei la tine poate fii 3.00-3.50 lei ) atat si cred ca raspunsul meu a fost cel mai serios. daca vrei funda sa imi dai, chiar daca a trecut de termenul datei intrebarii, daca nu eu am fost amablia si ti-am raspuns!

| muceacitalinda a răspuns (pentru muceacitalinda):

Amabila*scuze de greseli

8 răspunsuri:
ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Caută în Kaufland sau în orice alt supermarket. Din câte știu eu, prețurile sunt incomparabile cu cele din librării.
Poți să achiziționezi rechizite și de pe net, însă trebuie să dai bani și pe transport, și nu cred că dorești asta, având în vedere greutatea coletului.
Baftă!

| ToKen a răspuns:

Eu mi-am luat din selgros cu 2.50 80 file tongue

| KuKluXClannad a răspuns:

Hahaha du-te in magazine mari.

| Thea a răspuns:

Ci 1,2 lei is extrem de ieftine iar cu mai multe file din cate stiu nu gasesti numa de la cel putin 3 lei in sus

| Definitie a răspuns:

Cum nu stii unde gasesti:o? La magazinbig grin

| msyo a răspuns:

In supermarket`urile mari eu mi-am cumparat tot pentru sc din auchan si totul e la super pret...acum depinde si unde cauti ca sunt.