| Dragos20 a întrebat:

Stie cineva unde se pot schimba monede euro in Cluj-Napoca?
Pana acum am reusit sa schimb doar la BCR, dar numai monede de 1 euro si 2 euro, nu accepta monede de 50 eurocenti, 20 eurocenti s. a. m. d.
In locatiile unde se schimba valuta nici nu vor sa auda de monede.

Nu inteleg de ce toate bancile iti dau monede de toate felurile, dar nu le primesc inapoi!

Răspuns Câştigător
| pepe a răspuns:

Se schimbă numai monede de 1 şi 2 euro în ţară.
Dacă găseşti pe cineva care merge în străinătate poţi rezolva problema, altfel trebuie să aştepţi pâna la adoptarea monedei euro în România.

3 răspunsuri:
| Dragos20 explică:

Se pot schimba in iulius mall la schimbul valutar de langa auchan

| toma123 a răspuns:

Schimb orice fel de moneda Euro la jumatate de pret 0736463027