| smar2studios a întrebat:

Stie cineva unde pot schimba euro monede?big grin Am inteles ca doar la BNR accepta.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
Mergi la orice bancă autorizată să schimbe monede: B.C.R., B.R.D., Raiffasein, etc. sau chiar la B.N.R.
Pa, pa.

| mseco a răspuns (pentru anonim_4396):

Bre oameni, am fost la o agentie BCR din Iasi, str. Palat nr.1 si au REFUZAT categoric sa mi le schimbe.

Alte răspunsuri
| CiocanMihaela a răspuns (pentru anonim_4396):

Mulțumesc frumos ????

13 răspunsuri:
mlm
| mlm a răspuns:

Mai sint si anumite case de schimb valutar care schimba monede, nu stiu in ce oras stai dar la mine in oras se schimba.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Uite ca in Iasi nu schimba decat la sucursala Bcr din Podu Ros si am schimbat 10 monezi pe zi timp de cateva zile si acum nu vor sa mai primeasca monezi, doar sa ii depun in cont... ce tara...happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ma intereseaza sa cumpar euro monezi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hmm... aproape la toate banciile se pot schimba monedele... eu odata m-am dus sa-mi schimb monede de euro la un Schimb Valutar si mi-au acceptat monedele, apoi peste o luna m-am mai dus sa-mi schimb ceva monede si nu mi-a mai acceptat, poate depinde si de persoane.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Schimb eu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Schimb eu 0734928846

| afrodita17 a răspuns:

Daca ai in orasul tau si agentiile smith & smith accepta...

| CiocanMihaela a răspuns:

Unde pot găsi de schimbat monezi euro în Iași?

| Metin_Emin_ a răspuns:

Si eu pot schimba la schimb valutar dar imi da 2.5 RON pe 1 euro

| Ghilan_Gabriel_1972 a răspuns:

Cumpar eu monezi euro 0758619414