| mariannn95 a întrebat:

Stie cineva vreun script free (sau care se gaseste nulled pe net) pentru radio hosting? WHM Sonic nu se gaseste nulled, si costa cam 15 euro in total (Cpanel+WHMSonic), Centova e si el cam scump (si nu se gaseste nulled), stiti voi alte scripturi?

Nu ma intereseaza ca sunt legale sau nu... Va mutumesc.

Răspuns Câştigător
| Dani_Lungu_1995 a răspuns:

Am gasit centova cast 2.2.6 linux...

8 răspunsuri:
| mariannn95 explică:

Ce da?

| Dani_Lungu_1995 a răspuns:

Http://www. ziddu.com /download/9822095/ c_digzip.co.html

| mariannn95 explică (pentru Dani_Lungu_1995):

Ala e doar cpanel nulled si whmcs... whmsonic nulled nu am gasit...

| Dani_Lungu_1995 a răspuns (pentru mariannn95):

Eu inainte am gasit nulled, dar nu stiu cum l-am sters cred ca din intimplare... daca gasesc til dau. laughing

| mariannn95 explică (pentru Dani_Lungu_1995):

OK mersi...

| Dani_Lungu_1995 a răspuns:

Cum til dau?

| mariannn95 explică (pentru Dani_Lungu_1995):

Statutul de membru junior nu permite trimiterea de mesaje acestui utilizator.
Imi poti da un PM cu un id de mess? mersi