| BlueDog a întrebat:

Stie cineva vreun site unde pot vinde niste tablouri unicat? Dar care sa nu-ti ceara card ca sa incasezi banii. Un singur tablou valoreaza in jur de 10.000 $

Răspuns Câştigător
| katy a răspuns:

Pe ebay ai castiga bine pe el

11 răspunsuri:
| a1doru a răspuns:

De cine sunt tablourile?

| BlueDog explică (pentru a1doru):

Nu de un pictor cunoscut, daca la asta te referi

| a1doru a răspuns (pentru BlueDog):

Pai daca nu sunt cotate, de unde ai scos tu valoarea de 10000$ bucata?

| BlueDog explică (pentru a1doru):

Am intrebat pictorul si pe alti oameni cat ar da pe un tablou

| a1doru a răspuns (pentru BlueDog):

Glumesti.la 1000$,iti dau eu tablouri,de pictor cunoscut, tablouri ce au fost expuse in muzeul de la Orly in franta, timp de 2 ani...

| BlueDog explică (pentru a1doru):

Ce ziceam, in Romania arta se vinde pe 2 lei.

| BlueDog explică (pentru a1doru):

Si daca tu crezi ca tablourile se cumpara precum cartofii e clar ca nu mai avem ce discuta!
aceasta este o intrebare deschisa pentru oamenii care stiu ce e aceea arta, nu pentru cumparatori de cartofi ca tine!

Răspuns utilizator avertizat
| andreeei a răspuns:

Incearca la un colectionar, sau la un muzeu.

| oana2508 a răspuns:

Poti incerca pe okazii

| BlueDog explică:

Nu ma intelegeti gresit, nu intentionez sa le vand in Romania ca aici arta se cumpara cu 2 lei.