| Mariya5 a întrebat:

Stiti ceva domenii gratis pentru blog cum sunt. tk, .co.cc,.co.nr dar in afara de astea.Si daca exista si domenii de e-mail cum sunt de ex concursjoe@joe.com,deci sa pui orice inainte si dupa @. Si va dau fundita ca nu ma doare mana.Multumesc!winking

3 răspunsuri:
| Revolt666 a răspuns:

Blogspot.com banuiesc ca e cel mai folosit
si e-mail poti sa-ti faci pe yahoo sau google mail (gmail)

| Halco a răspuns:

Este si .ro.tl

| Windir a răspuns:

Gratis nu o sa gasesti nicaieri asa ceva.Inevitabil trebuie sa cumperi domeniul ca sa scapi de ". blogspot" ". wordpress" etc.
Cu adresa de mail e acelasi lucru.Sunt unele site-uri de la care cumperi un domeniu si poti sa-ti faci gratis ce adresa de mail vrei(Repet! Trebuie sa cumperi domeniu pentru site mai intai!).
Sunt unele site-uri care, intr-adevar ofera host gratuit pentru bloguri deja existente, dar blogul tau trebuie sa aiba mai mult de 10. 000 de vizitatori unici pe zi!
Mai sunt si site-uri care iti dau domeniu "free" dar tot trebuie sa platesti o taxa de inscriere.