| Bosnigeanu_Claudia_Si_1995 a întrebat:

Stiti cumva daca lucrez daca pot face un imprumut bancar daca lucrez cu doua contracte? Lucrez la o agentie de pariuri sportive si am 2 contracte unul cu 4 ore si celalat cu 4...Salariu net pe unu 500 de lei si pe celalalt 500... astept raspuns! Multumesc!

2 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Da, se poate, daca ai contractele individuale de munca pe perioada nedeterminata. Du-te la o unitate bancara si afli toate conditiile si ce imprumut poti lua.

| vladeusebiu a răspuns:

Sigur ca da, dar mai bine nu facilaughing