| Stoica_Andreea_1990 a întrebat:

Stiti cumva in cate zile ajunge un colet din canada in Bucuresti? mersi!

Răspuns Câştigător
| Stefan3D a răspuns:

Din USA ajunge intre 2-8 zile, din Canada e cam la fel happy

2 răspunsuri:
| alessia5158 a răspuns:

Depinde cum a fost trimis. Daca a fost trimis prin transport containerizat, asa numita "coletarie Door to door"( procedura mai ieftina decat posta si pe care o folosesc majoritatea romanilor stabiliti in Canada atunci cand trimit colete rudelor, prietenilor din Ro) atunci, coletul poate sosi abia dupa cateva luni transportul depinzand de firma cu care a fost trimis--- de exemplu, prin serviciul World Line Cargo, coletele trimise in noiembrie ajung in Ro in a doua jumatate a lunii decembrie:
http://www.worldlinecargo.com/tracking.php

| Dismally a răspuns:

Dapinde prin ce a fost trimis, poate dura si 15 zile.