| Andreeavalentinna28 a întrebat:

Heii! Stiti in cate zile ajunge un colet din Anglia in România?

Răspuns Câştigător
| GdX a răspuns:

Cu Posta Romana ajunge in 5 zile, cu firma de curierat rapid in 2 3 zile. Cel putin asa a fost la mine.

| suntserios a răspuns (pentru GdX):

5 zile cu Posta? Hai serios? Nici in aceeasi localitate din Romania nu livreaza posta in 5 zile

| GdX a răspuns (pentru suntserios):

Eu am primit din Londra colet pus miercuri ridicat marti de la Posta. la mijloc doua zile de weekend in care nu se lucreaza.

| suntserios a răspuns (pentru GdX):

Eu am pus un colet in martie si a ajuns in Belgia la sfarsitul aprilie

6 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

In jur de 4-5

| wpetterssone a răspuns:

Dacă e prin curier în 5-9 zile. Dacă e prin poștă în 3-5 zile.

| Kerre a răspuns:

Aproximativ 1 saptamana, dar depinde.