| zxzx a întrebat:

Stiti o banca care are o oferta avantajoasa pentru pentru deschiderea unui cont, adica o dobanda buna?

3 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Poti vedea dobanzile acordate de banci pentru conturile de depozit pe finzoom.ro.

| KodrutZ a răspuns:

Nu exista asa ceva. Mai degraba iti cumperi o tona de cartofi si o vinzi in timp decit sa tii banii la banca.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dobândă bună...mi-e teamă că aşa ceva pe aici este mai greu de găsit. Nici măcar cu 0, x puncte nu cred că variază.