| IntebareIntrebatoare a întrebat:

Stiti un supermarket sau un lant de magazine ce comercializeaza arahide crude? In coaja sau nu. Sau pot gasii si in magazine naturiste?

Răspuns Câştigător
| andreiutzandree a răspuns:

Da! Se gasesc in Carefour si Lidl sau eventual in Kaufland dar mai mult in Lidl. Nu in fiecare zi. Poti merge la magazinele naturiste cum ar fi Minunea Naturii.

1 răspuns:
| oanaac a răspuns:

Gasesti in Auchan sigur. Daca nu, la plafar, dar sunt mai scumpe. Poti da si un search pe google, sunt destule magazine online care comercializeaza.