| anonim_4396 a întrebat:

Stiu ca e o intrebare cam ciudata dar cum credeti ca as putea sa fac rost de vreo 50 lei intr-o saptamana (in afara de parinti, familie)? big grin

6 răspunsuri:
| DeKoniec a răspuns:

Sunt multe magazine care au nevoie de un om care sa aseze marfa...happy vinde ziare, fa reclama unui prdus ...Succes!

| Danielcristian a răspuns:

Imparte pliante, gasesteti un lucru pe o zi, imprumuta de la un amic ( prieten).

| waZZup123 a răspuns:

Iesi la traseu, e convenabil atat pentru tine cat si pentru clienta laughing, no ma gandesc sa vinzi un lucru vechi care nu`ti trebuie sau sa imparti pliante la lume...sau chiar sa cumperi cornuri ceva..alimente si le vinzi si tu cu 1-2 lei mai scump..cred ca faci ceva intr-o saptamana..Asta e parerea mea.Cum ti se pare?happy

| marius3506 a răspuns:

Lucru sau furi. Eu recomand lucru

| Alexandra_Olariu_1989 a răspuns:

Ma ajuti pe mine sa vand papioane si te ajut eu :) iti trimit prin posta sau pe card. intra pe www.facebook.com/handmadebyalexandra si lasa-mi mesaj. Negociem sa fie bine pentru ambele parti :)