| kotys a întrebat:

Sunt curios daca romanul in general cumpara online. Ce credeti, cumpara? Voi cumparati online? Daca da, ce anume?

8 răspunsuri:
lolita
| lolita a răspuns:

Eu cumpar haine de marca online deoarece sunt mult mai ieftine si cunosc destul de multe persoane care cumpara.

Răspuns utilizator avertizat
| NickoS a răspuns:

Eu unu cumpar online."Daca da, ce anume?" Ce imi trebuie si gasesc mai ieftin decat la magazinele din orasul meu. Ultimul obiect cumparat un card de memorie pentru telefon.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu nu am cumparat online si nu am s o fac pe viitor pentru ca prefer sa probez sa ating pentru a fi convinsa...deci simplu nu?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da cumpar on line : produse de uz gospodaresc, cosmetice, cafea, vitamine...

| adi a răspuns:

Eu nu prea cumpar desi nu am ceva impotriva. Dar pentru lucruri non-electronice as avea mai multa deschidere la a cumpara online.

| mumuishere a răspuns:

50-60% din cumparaturi sunt online.in afara de mancare cumpar tot...

| yanis_5304 a răspuns:

Sal...eu cand vine de vorba de chestii IT&C caut pe un site de comparison price cea mai buna oferta si pana sa comand poate arunc si o privire la cum arata produsul in realitate(nu mereu)
Avantajul shoppingului online: pret mai mic, referinte din partea altor cumparatori, lejeritate...