| Costel95 a întrebat:

De ce ati cumpara o revista, sau ce ati dori sa gasiti intr-o revista ca sa o cumparati? Ce credeti ca face ca o revista sa fie cumparata?

5 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Are un calendar valabil un an de zile, vine cu revista prin noiembrie sau ultimul numar din luna Decembrie. Ti-ar veni si tie bine pentru ca iti pui cateva gagici prin cabina daca iti place.

| TheAce a răspuns:

Sa inteleg ca ai dori sa fondezi o revista?

| Costel95 explică (pentru TheAce):

Da, cam asa cevahappy. Vreo idee?hee hee

| TheAce a răspuns (pentru Costel95):

Nu stiu ce sa spun, tine de targetul pe care vrei sa il atingi in primul rand si de grupul tinta pe care il vizezi. Totusi, banuiesc ca am putea colabora daca ceea ce doresti tu e ceva serios.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa abia ceva care sa ma intereseze. Mie imi placeau, erau niste reviste care nu mai stiu cum se numeau dar fiecare numar era despre o anumita tara. Si pentru ca imi place geografia le cumparam pentru ca erau foarte frumoase, aveau curiozitati si glume si alte chestii, bine, legate de tara din numarul respectiv.
PS: nu mi-as cheltui banii pe tabloide nici sa ma pici cu ceara! Chiar nu stiu ce gasesc oamenii bun in revistele alea de tot rahatu`.