| Kristi121_9260 a întrebat:

Sunt în clasa 8...trebuie să organizez o serată ceva concursuri, intreceri, cea ai bună idee =Fundiţă

Răspuns Câştigător
| Allé_3818 a răspuns:

Aaa.Ar fi tare daca ai face un concurs de compus poezii hazliilaughing. Despre colegii sau stiu io.Si cine canta cel mai fain colindestraight facelaughing. Si la serata la party trebuie`sa duci 2 boxe si Dvd sau un calc.Asa fac astia de la mine din cls.Si un microfon sa faceti karaoke. Apoi sa inceapa party! Poti face pe tabla niste desene haioase si concursuri de dansat street dance:X. Puteti sa va faceti coregrafii diferite. Un baiat si o fata.
Fundita?

1 răspuns:
| GoldenwingsCKing a răspuns:

Pai daca ai jaluzele la scoala fa niste forme agata frunzepe ele pune cu pioneze, bolduri baloane unflate costumativa prezentativa sa aveti muzica dansati faceti concursuri, mai gasiti voi ceva