| andreiboss31 a întrebat:

Sunt interesat sa cumpar un hectar de pamant si vreau sa-mi fac o livada..si as vrea sa stiu daca as putea sa imi sa am acces la fonduri europene.

2 răspunsuri:
| alessia5158 a răspuns:

Da o raita prin site-ul asta:http://eufinantare.info/--- doar asa ca sa-ti faci o impresie!

| eaglewatch01 a răspuns:

Deci dupa ce ai cumparat pamintul, poti sa faci livada dar ca sa accesezi fondurile europene, din cite stiu eu iti trebuie si o diploma de studii in bransa.Si cite altele, o sa-ti piara cheful sa bati pe la usile banditilor. Voalat, o sa ti se dea de inteles ca ar fi bine daca ai lasa si o mica atentie pentru respectivii.Sa ma mai tii la curent, sa vad daca ai avut noroc.Bafta cu planurile tale.