| Andwta a întrebat:

Sunt reprezentant Avon. De ce apare la suma balanta -0, 18 etc. Platesc comenzile fix cat scrie pe factura si inca le mai ramane ceva maruntis. Nu inteleg.

3 răspunsuri:
| Denision a răspuns:

Folosești site-ul lor, nu?

| Andwta explică (pentru Denision):

Da. Pana acum nu am platit in plus. Cunosc pe cineva care a platit in plus 40 de lei pe baza ca ii va primi inapoi si nu ia mai inapoiat. Nu vreau sa patesc si eu asta.

| Denision a răspuns (pentru Andwta):

Se numește escrocherie. Această problemă este de la Avon. Au modificat ei din baza de date ca se iese pe profit laughing