| chri a întrebat:

Imi puteti spune va rog ce beneficii am daca ma fac reprezentant avon? cum depun comanda? cum si unde platesc comenzile?

3 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| PanaceuUniversal a răspuns:

Reduceri la pretul produselor fata de pretul din catalog!
Ex : Ruj in catalog 10 Lei; Ruj pe site 8 Lei
Inregistrarea se face pe site, cu un cod primit de la cine te aduce sa fii reprezentant (cel care te recomanda) (am impresia ca poti sa te inregistrezi si fara cod dar nu mai stiu exact)
Comenzile se fac pe site si se platesc cand ajunge coletul prin curierat rapid!

| Avon053 a răspuns:

Varsta minima este 18 ani dar daca ai sub 18 ani te poti inscrie pe numele unui adult, daca vrei sa te inscrii in echipa mea iti voi trimite cataloagele+alte lucruri(mostre, fleyere despre produse, oferte in care spune ce cadouri primesti, fisa de inscriere, etc.)+cadou din partea mea la prima comanda plasata.Nu trebuie sa platesti nimic, inscrierea este gratuita, transportul produselor este gratuit(prin posta) si 8 lei prin curier, Pentru mai multe detalii suna-ma la 0735856209 sau da-mi bip si te sun eu sau parvu_nicolae73@yahoo.com.Atentie:nu te inscrie pe site pentru ca vei fi redirectionat/a la un alt coordonator nu la mine si nu o sa pot sa iti dau cadoul din partea mea.O seara cu zambete.