| NuStiuCeNumeSaPunFrate a întrebat:

Sunt student in anul 1 si prin luna octombrie au venit niste fete de la Unicredit sa ne facem card la banca lor si o sa primim bonus 100 de lei la finalul lunii noiembrie sau la inceputul lui decembrie. Nici pana acum nu mi-au intrat. Mai este cineva care si-a deschis cont? Voi ati primit acel bonus?

3 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Dacă in contract scrie așa, sigur așa se va intâmpla - banca e serioasă, solidă

| doctorandus a răspuns:

Fa card de debit, deoarece cardul de credit te baga-n datorii. De asemenea, daca tii mortis sa faci card de credit, sa-l faci la banci, nu la IFN-uri.

| ibaal a răspuns:

Doar v-au spus ori scrie si undeva asta!?