| Marian_Denis_2000_Ptje a întrebat:

Știe cineva cum sa transfer bani de pe paysafecard pe PayPal?

Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

Nu-i nevoie sa transferi bani dintr-un card in Paypal, pentru ca, un cont de paypal este legat automat de un cont bancar din care isi trage singur banii.
In plus, nu se pot transfera bani, dintr-un paysafecard intr-un cont de Paypal.
Paysafe-ul este doar un simplu card cu care poti face cumparaturi online, sau platii facturile electronic.

| Marian_Denis_2000_Ptje explică (pentru Violleta2022):

Faza e că eu voeam sa iau v-bucks cu paysafecard dar nu știam că nu merge... De asta vreau sa transfer...

| Violleta2022 a răspuns (pentru Marian_Denis_2000_Ptje):

Din pacate, nu se poate transfera din paysafe.
Paypalul este o platforma de plata internationala, ca si o banca, care trage bani direct din contul tau bancar.
Transferurile fiind permise, doar intre conturi eligibile de paypal.