| darkzor a întrebat:

Tocmai mi-a venit factura de la vodafone, 230 de euro. Da cred ca va mirati si eu am facut la fel. Ei au zis ca din cauza internet-ului dar totusi, cum sa fac 230 de euro intr-o saptamana?! S-a intamplat o eroare si abonamentul a fost trecut pe numele unei firme, credeti ca asta poate fi cauza? Daca da ce ar trebui sa fac?

6 răspunsuri:
| RazzyFUnik a răspuns:

Mergi la opc sa depui o reclamatie
si daca e cv vb si cu un avocat
sunt parsivi

| Sup3rMan a răspuns:

Castiga bani de acasa
Esti platit pentru fiecare vizitator adus
Bonus 300 puncte promo
http://originals.ro/31652bani

| darkzor explică:

Totusi, am vorbit cu ei, ei zic ca e de la mine, cica am folosit 1500 mb trafic de internet intr-o saptamana thinking E ciudat deoarece am stat doar pe mess si rareori mai cautam ceva pe google

| darkzor explică:

Ma poate indruma cineva? Ce ar trebui sa fac prima data? Daca cineva a patit ca mine poate sa imi spuna cum a remediat problema?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Discuta cu ei si spune clar ca daca nu remediaza problema, ii actionezi in instanta. Pina atunci poti face plingere la OPC.Mult noroc.

| sonny89 a răspuns:

Daca spui ca abonamentul si, drept urmare, factura e pe numele unei firme, atat timp cat nu esti detinatorul acelei firme, ce-ti mai pasa? laughing
Daca vrei sa nu stai degeaba, mergi la ei si cere-le un desfasurator. Ca trebuie sa iti dovedeasca unde s-au dus banii! Nu ar trebui sa mergi direct la institutii de genul OPC, e foarte posibil sa fie o greseala. Spune-le doar ca n-ai de gand s-o platesti si ca daca nu remediaza problema, o sa apelezi la institutii specializate. De obicei, dupa asta, daca intr-adevar e o problema de la ei si tu n-ai nicio vina, se va remedia, ulterior aparand si "scuzele de rigoare" laughing