| yonutz63991 a întrebat:

Am un smartphone si la scoala am intrat un pic pe tv, iar apoi am dat ca de obicei"golire aplicatii". Peste 5 ore ma suna de la Vodafone ca am o factura de 200 euro(12 milioane in final)! Am zis ca e o gluma foarte proasta! Am dat la *123# si imi arata ca dupa 3 ore de la intrarea pe tv mai aveam 250 mb si cum in 2 ore s-au facut 200 euro? Ma puteti ajuta cu ceva? Am trimis o sesizare (poate a fost e eroare)... Daca nu as plati factura(ca nu mai pot suna-mi-a inchis pur si simplu datele de internet si minutele), dar tot platesc abonamentul, ma pot da in judecata si sa imi ceara inca o despagubire? Sa imi spuna cei care au mai patit acest lucru si nu numai.Sunt disperat sad

Răspuns Câştigător
| PaulCCraciun a răspuns:

" in 2 ore s-au facut 200 euro", s-a facut atat in 2 ore pentru ca abia atunci s-au actualizat datele, asa am patit si eu cu netul la Orange ( numai ca nu era vorba de 200 euro ci de doar 3 euro ). nu cred ca ai ce face decat sa platesti factura ( adica parintii tai, ca nu cred ca e telefonul tau ) si iti continui viata, parintii probabil iti vor confisca telefonul, dar asta putin conteaza, ca iti poti suna prietenii si de pe un Nokia 1110. oricum daca parintii si-au permis sa iti cumpere un smart-phone, au bani si de factura, nu ar trebui sa fie o problema.

8 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Așa le trebuie părinților că vă cumpără așa ceva, ei să plătească!
Pa, pa.

| Tlbi a răspuns:

Poate a primit smartphone-ul cu abonamentul la 10 lei sau cat e, deci vorbiti doar sa nu taceti.

Răspuns utilizator avertizat
| WhiteMoth a răspuns:

Epic FAIL!

| Hector99 a răspuns:

Mda si 200 euro e 8 milioane dar mnoh si e treaba ta noi nu avem cu ce sa te ajutam

| unknownn a răspuns (pentru Hector99):

Stai jos, ai 4.
De cand 200x4, 5 e 800?

| JuneRain a răspuns:

Ai abonament?

| BogdanAndreea a răspuns:

Nu poti decat sa platesti.Si eu am avut 9 euro si am platit dar daca aveam 200 euro cu siguranta mama imi crapa capul...