| Alex_Ruski_1971 a întrebat:

Tocmai mi-am pus cardul meu de la Brd la paypal si am facut toata demersurile ca sa imi confirm cardul si imi zice ca mi-a trimis un cod pe "card statement", de unde pot lua acel cod?

3 răspunsuri:
| Unprdctbl420 a răspuns:

S-a facut automat o plata de 1euro (cred) catre paypal... uite-te pe extrasul de cont - in dreptul platii catre paypal, ai codul

| alina2k18 a răspuns:

Extrasul de cont, daca ai internet banking uita-te la tranzactia catre paypal.
Daca nu ai trebuie sa te duci la banca.

Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Codul este la banca. Suna la ei sa ti-l spuna! Eu asa am facut.