| ellaptk a întrebat:

Salut, nu inteleg cum se face la paypal "Link and confirm your debit or credit card", cica "Check your card statement and find the 4-digit PayPal code for the charge you authorized. Enter the code below." Nu inteleg unde sa gasesc the 4digit code, in email nu e... si cum adica "Check your card statement"? funda happy

Răspuns Câştigător
| elrusso a răspuns:

Te duci frumos la banca si soliciti un extras de cont. Pentru ca aia de la paypal, ca sa-ti verifice cardul, au extras o suma mica de bani de pe el, cam un dolar si ceva, pe care il vei primi inapoi cand trimiti codul respectiv. Dar nu te duce si tu imediat la banca pentru ca nu cred ca inregistreaza tranzactia imediat, asteapta vreo 3-4 zile.

2 răspunsuri:
| ASIGURATORUL a răspuns:

Codul de 4 digiti il obtii din extrasul de cont de la banca unde ai cardul. Poti sa il obtii si telefonic. Bafta!

| ASIGURATORUL a răspuns:

Codul de 4 digiti il obtii din extrasul de cont de la banca unde ai cardul. Il poti obtine si telefonic.