| Spike7262 a întrebat:

Un site pentru un credit online de ~4500 lei unde nu trebuie sa precizez ca am un loc de munca? Am incercat sa caut de unul singur insa ma redirectioneaza spre un site unde este necesar. Multumesc.

3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Nimeni nu iti acorda un credit daca nu au dovezi(loc de munca) că pot recupera banii in caz de neplată.

| Simpatic a răspuns:

Ce societatea ai vrea sa iti dea bani imprumut daca nu ai venituri legale? ei cum ar putea recupera acel imprumut plus dobanda aferenta?

In lipsa unor acte justificative ca persoanele au venituri...s-ar putea sa faca imprumuturi si oamenii strazii!

Important nu este daca ai alte surse de venit si acelea pot depasi un salar mediu lejer, ca unii sunt proxeneti de exemplu, nu muncesc dar au un trai bun si fac zeci de mii de euro pe luna, important este sa ai justificare legala ca ai venituri!

suntserios
| suntserios a răspuns:

Nici exista pentru că nu îți dă nimeni credit fara sa ai un venit