| uzzi92_7814 a întrebat:

Buna am nevoie de ajutor din partea a cat mai multi oameni.sad
Am incercat si la provident si la cetelem dar am observat ca nu am nicio shansa deoarece sunt student si nu am de lucru. Si apoi am inceput sa caut pe internet si am observat ca aici se mai ajuta oamenii intre ei.
Am nevoie de bani deoarece mama mea trebuie sa isi faca operatie urgenta la coloana...are hernie de disc la L4-L5 si operatia o costa 4500 lei in Cluj...nu a putut face vreun credit la banca deoarece are deja unul, tatal meu a murit de cand aveam 13 ani si astfel am ajuns sa apelez la oamenii din toata Romania.
Daca ne puteti ajuta si cu un leu pe contul: RO96BTRL06601201Z10126XX ne-ar ajuta foarte mult...
Va multumim din tot sufletul

1 răspuns:
| garetbora a răspuns:

Ok, si eu daca dau copy la 'textul' tau si il postez mai departe doar schimband contul bancar, cum ti se pare?
NU fac eu asa ceva, am dat doar un exemplu sa vezi cat de usor crezi ca poti pacali pe cineva. Ce spui tu sunt vorbe goale...