| Andrei9878 a întrebat:

Salut, caut niste banci care acorda credite celor de 18 ani, pana acum am gasit Unicredit Bank, dar nu stiu cate luni trebuie sa am lucrate, am cautat si pe site-ul lor si nu specifica nimic, caut o banca care sa imi acorde un credit avand 18 ani si 3 luni la actualul loc de munca, va multumesc.

2 răspunsuri:
| MadalinG99 a răspuns:

Cam greu cu bancile acestea, vor o garantie, dar stii cel mai bine iesi cu email-uri si le ceri oferte personalizate poate reusesti.

| denismaria92 a răspuns:

Poti suna la ei in call center sa intrebi. E cea mai buna varianta.