| Faranume242424 a întrebat:

Un site sigur de unde sa cumpar BTC și alte criptomonede?

8 răspunsuri:
| fuzzer a răspuns:

Salut,
ite cateva site-uri care ofera criptomonede in mod gratuit, tot ce trebuie sa faci este sa te loghezi si o data la fiecare ora primesti criptomonede.

https://freebitco.in/? r=4868479

http://freedoge.co.in/? r=1734165

| JustAskingBruh a răspuns:

Nu mai are rost sa investesti acum in el deoarece scade

Răspuns utilizator avertizat
| JustAskingBruh a răspuns (pentru Faranume242424):

Din banii lu' mama ta poti sa cumperi in siguranta

Răspuns utilizator avertizat
| Xrpistul a răspuns:

Binance si Coinbase din punctul meu de vedere. Poti cumpara Bitcoin, Etherum, XRP si alte criptomonede direct cu cardul. La Binance minimul de cumparare este de 50 de dolari si comisionul este 10 dolari sau 3, 5%, depinde care este mai mare. Plata se face prin sistemul Simplex si va trebui sa urci o copie dupa ID sau permis de conducere, totul dureaza cateva minute.

Coinbase are comisionul de aproximativ 10% din valoare comenzii facute. Poti cumpara si de 5 euro sau un maxim de 20 de euro pe saptamana. Plata se face cu cardul tot prin intermediul sistemului Simplex. Inainte de a putea cumpara va trebui sa iti faci un cont care va fi verificat si iti vor cere ID si permisul. Doar dupa verificare poti face comanda iar aceasta verificare este posibil sa dureze.

| Aaezakmi a răspuns:

Salut Faranume. Un site bun unde poti schimba lei in BTC, ETH sau LTC este Coinflux. Insa, vei avea nevoie de o adresa unde sa iti vireze criptomonedele. Succes!

| Aaezakmi a răspuns:

Salut!
Un site bun este Coinflux. De aici poti schimba leii in BTC ETH sau LTC. Vei avea nevoie insa de o adresa unde sa iti vireze monedele.
Succes!