| Skyreapper a întrebat:

Un telefon care costa, de exemplu 99 de dolari la "prelungirea abonamentului pe 2 ani", va avea acelasi pret la orice abonament?

Răspuns Câştigător
| DanaQ a răspuns:

Nu, depinde de tipul de abonament si de durata acestuia. Cu cat abonamentul e mai mare, de obicei scade pretul telefonului. Oricum, la abonamentele astea, ajungi sa te coste telefonul cat nu face. Eu as opta pentru un abonament mic si telefon luat la liber... asta daca nu te deranjeaza sa dai x euro/luna. big grin

2 răspunsuri:
| horia2012 a răspuns:

Nu. Pretul telefonului depinde si de valoarea abonamentului. Cu cat abonamentul e mai scump cu atat vei putea plati mai putin la telefon sau iti cumperi un model mai scump.

| Eastwood a răspuns:

Daca iti prelungesti abonamentul pe acelasi pret, e 99, dar daca iti faci de 15 euro de exemplu, scade din pret.