| anonim_4396 a întrebat:

Unde pot citi sfauri pentru combaterea efectelor crizei financiare? Ma intereseaza sfaturi ale unor analisti economici

2 răspunsuri:
| MisterKat a răspuns:

Salut! Incearca pe www.money.ro sau pe site-ul Ziarul Financiar www.zf.ro

Saptamana Financiara www.sfin.ro.

Money Channel www.tmctv.ro

Sau incearca aici: http://www.google.ro/search?hl=ro&q=sfaturi+criza+economica&meta=

Succes sau mai bine zis... "criza usoara" :)
Daniel.

| sigmanet a răspuns:

Daca ar exista astfel de site-uri, am invata toti sa combatem criza financiara. Ceea ce da DanielBV sunt doar site-uri pe profil economic, dar nu cred ca te invata cum sa fentezi crizabig grin. Cum iti este norocul. Multa bafta!