| anonim_4396 a întrebat:

Unde pot face un VCC gratis? (Virtual Credit Card)

4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Nicaieri!
Ceea ce vrei tu se cheama creere de documente bancare false si se pedepseste aspru cu inchisoarea
Bag sama ca ti s-a urat cu binele si cum ai postat cerearea pe un site onlie, nu m-ar mira sa se trezeasca parintii tai, cu Politia la usa.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Revolut

| Bizon95 a răspuns:

CREDIT nu exista, pur si simplu nu te imprumuta nimeni "virtual"
dar carduri care pot fi folosite ca, carduri bancare da, cum ar fi revolut

| mirceakitsune a răspuns:

Ce vrei tu să faci se numește " documente bancare false ", nu poți face.