| roxanaio a întrebat:

Unde pot gasi o firma serioasa pentru un job in Italia?

4 răspunsuri:
| costan a răspuns:

Suna la aceasta firma si vezi daca au joburi pentru Italia, ce este sigur ca exista posibilitatea de contracte de munca in Germania si Austria: http://www.mediator-jobs.com/

| Generalul a răspuns:

Incearca pe ejobs si bestjobs. In orice caz, trebuie sa verifici si tu firma respectiva (intrii pe site la mfinante si o cauti dupa nume si judet, dai cateva cautari pe net) pentru ca poti sa te trezesti cu banii dati iar apoi sa nu mai dai de nimeni. Daca e vorba de o firma cu rulaj mare si cu cativa ani de activitate, inseamna ca e destul de serioasa tongue

| Mihai_R?ileanu_1991 a răspuns:

Incearca intai la AJOFM

| adydan a răspuns:

Firmele serioase probabil le vei gasi la fortele de munca, atentie pe piata sunt o gramada de tepari, bafta