| AvalohAlyn a întrebat:

Unii fac bani din aproape nimic.Care-i cheia succesului asta? Mă refer că unele cărți au ajuns bestselleruri ușor mai ales alea motivaționale, de dezv.pers.și au îmbogățit autorii dar nu știu dacă a ajutat cu ceva cititorii Sau poate i-a ajutat.Si nu mă refer doar la cărți.Multi fac bani așa ușor cu diverse chestii.Cum oare reusesc?

1 răspuns:
| Aube a răspuns:

Publicitatea. Dar au platit pentru asta. Referitor la carti, e si o chestie psihologica. Au stiut ca fraierii cauta castiguri usoare fara munca. Si le-au vandut iluzii. Alte chestii... ori au prins momentul cu produsul cautat, ori au avut noroc, ori pur si simplu stiu sa faca afaceri.