| steffz1 a întrebat:

URGENT. Salut, ieri o persoana mi-a pus o suma de bani pe un card postepay din Italia. Astazi am incercat la doua bancomate ( la care inainte imi mergea sa scot ) sa scot bani pentru ca am nevoie foarte urgent de ei, dar nu ma lasa sa introduc cardul in bancomat, pur si simplu nu vrea sa il traga in bancomat nu stiu ce are inainte imi mergea. Va rog sa ma ajutati urgent.

1 răspuns:
| xNex a răspuns:

Salut
1) e defect bancomatul
2) s-ar putea ca cardul tau sa fie expirat (s-ar putea)
3) incearca mai multe bancomate ( eu am fost la 4 bancomate ca sa scot 7 mil)
4) du-te cu buletinul;) poti sa scoti bani si cu buletinul;) trebuie sa dai cateva informatii atata tot :)
Mult noroc :D https://www.youtube.com/channel/UCTwwN4vIje-7noE8PlBdExA