| steffz1 a întrebat:

Astazi am fost la un banconat BCR cu un card visa electorn postepay, am vrut sa scot o suma de bani trimisa de o ruda din Italia. Cand am dat sa scot suma, s-a blocat cardul in bancomat, si nu l-am mai putut scoate. Am fost sa intrebar ce e de facut si au spus ca trebuie sa vin cu o persoana majora( nu stiu daca parinte sau orice persoana). Problema este ca nu am cu cine veni, va rog frumos sa imi spuneti ce e de facut. Am nevoie urgenta.

1 răspuns:
| Fatamuntilor a răspuns:

Asa am patit si eu
Pe a cui nume e cardul?
Pe mine m-a sunat a doua zi, am mersul cu cartea de identitate si mi-a dat cardul
Asteapta sa fii sunat, eu cred ca daca ai mai mult de 16 ani se poate rezolva cumva.