| PaulAndrei8 a întrebat:

Urmeaza sa imi fac o afacere pe niste fonduri. Ideea e ca am primit mai demult o alta oferta de la alte fonduri de start-up si precizau ca pot cumpara echipamente tehnologice cu exceptia jocurilor de noroc mecanice, electrice, electronice, meselor de biliard, automatelor muzicale. Ma intereseaza mesele de biliard. De ce nu puteam sa cumpar mese de biliard? Asa voiau ei sau intra si mese de bilaird la jocuri de noroc?

4 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Fiindcă echipamentele tehnologice erau destinate producției, nu dstracției.

| Dismally a răspuns:

Cum adica urmeaza sa iti faci o afacere pe fonduri? Poate visezi la una ar fi mai corect spus ca de realizat nu este chiar asa usor cum iti imaginezi tu big grin
Nu intrau pentru ca nu voiau cei care ofera fondurile, nu au legatura cu jocurile de noroc.

| PaulAndrei8 explică (pentru Dismally):

Iata ca in prezent chiar mi-am facut afacerea prin fonduri europene, se pare ca este chiar atat de usor incat un baiat de 18 ani sa o faca?

| Dismally a răspuns (pentru PaulAndrei8):

Daca zici tu big grin