| AvalohAlyn a întrebat:

V-ar plăcea sa aveți/detineti o echipa de fotbal?
Eu am una dar virtuala bineînțeles în jocul ManagerZone echipa care se numește FC Alinborger.
Bine, mi-ar plăcea mult și în realitate sa îmi fac o echipa de la zero și sa o duc pe culmile succesului sau măcar la nivelul.Ligii 2 dacă nu a Superligii dar astea sunt vise.
Asa ca ma mulțumesc cu simulatoarele astea de manager de fotbal.
Dar sincer tot FC Alinborger ca în joc mi-as numi echipa și în realitate.
Si nu in ultimul rand mi-ar plăcea sa dețin Otelul Galati echipa mea de suflet de mic copil dar cum am zis astea sunt vise.
Voi nu jucări niciun simulator de manager de fotbal în care dețineți și administrați su antrenați un club de fotbal?
Dar în realitate ce echipe v-ati dori sa dețineți sau ați face la echipa de la zero dacă ați avea posibilități bineînțeles?
Oricum astea sunt vise pentru noi oamenii obișnuiți.

1 răspuns:
| painecuzahar a răspuns:

Nu, nu-mi place sa lucrez cu prosti. Dar succes.