| rainbow20 a întrebat:

Va rog ajutati-ma cu denumiri pentru o firma care produce ciocolata?!happyhappyhappy

13 răspunsuri:
| akka4 a răspuns:

Stau si citesc raspunsurile voastre, care mai de care mai stupid. omul v-a cerut o parere despre cu sa se numeasca o firma de ciocolata. nu nume de firme deja existente. dar asta este. limba romana are multe intelesuri rolling on the floor omg.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Ciocolax

| rainbow20 explică:

Vreau un nume nou de firma! Ca sa inteleaga tot romananulwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mananca o ciocolata, si primul cuvant care iti vine in minte, ala sa fie.

Răspuns utilizator avertizat
| Adina981 a răspuns:

Denumiri existente deja sau?

| Adina981 a răspuns:

Aaa... pai thinking Chocomilk, Chocolate, Chocorainbow, CityChoco

| iuliaiuli18 a răspuns:

Poiana,milka,heidi,laura,kandia,kit cat, schogetten, snikers, twix, rom, raffaello, fererro rocher.

| Aale10433 a răspuns:

Milka
Poiana
Heidi etc happy

| deesweety a răspuns (pentru Aale10433):

Vrea niste nume pentru o firma noua! SWEET sau Chocly

| Aale10433 a răspuns (pentru deesweety):

big grin am inteles eu gresit ce a vrut sa zica.
Greseala mea puppy dog eyes. Sorry!

| oNNeRuNN a răspuns:

Milka
pOIANA
heidi
laura
Kinderwinking
Africana etc... funda?